24 Ekim 2014

Merhaba,

 

 

25. Yılbaşı HEDİYE FESTİVALİ


DAVET:

Tazelenen umutların başlangıcı olarak algılanan yeni yılda, sevdiklerini hediye ile sevindirmek isteyenleri  "Yılbaşı Hediye Festivali" ne DAVET ediyoruz..

BURADA YOK YOK:

Antikalar, cam, seramik hediyelik ürünler, binlerce değişik el sanatları ve yöresel ürünler, pırlantalar, gümüş takılar, yağlı boya tablolar ve daha birçok hediyelik eşya alternatifleri burada….

25. KEZ DÜZENLENİYOR:

Yıllar önce Beşiktaş -Dolmabahçe Kültür Merkezi 'de başlayan"Yılbaşı Hediye Fuarı" serüveni, 12 yıl Askeri Müzede devam ettikten sonra, 2015 yıldan itibaren EN MODERN fuar alanı olan İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde düzenliyoruz.

Etkinlik her yıl hem katılımcıların hem de ziyaretçilerin beklediği, beğendiği bir organizasyon haline geldi.

ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE ALIŞVERİŞ

On binlerce ziyaretçi etkinliğin yıllardır müdavimi oldular, yılbaşı alışverişlerini hep buradan yaptılar. toplu taşıma araçlarıyla özellikle de metro ile ulaşımın kolay olması ziyaretçi sayısını artırmaktadır.

YOĞUN REKLAM VE TANITIM  

Etkinliğin daha geniş kitlelere duyurulması için her yıl çok reklam yapılıyor. Yıllardır oluşturulan ziyaretçi bilgi bankasında bulunan on binlerce ziyaretçi adresine postayla ücretsiz davetiye gönderiliyor, günler öncesinden reklamlara başlıyor (Bilboard, metro, otobüs, gazete, radyo, internet , tv reklamları,...vb) bu sayede binlerce kişi haberdar oluyor.

25. Kez düzenlenecek etkinliğimize herkesi davet ediyoruz.

Saygılarımızla,


 PROGRAM:


TARİH /AÇILIŞ - KAPANIŞ SAATLERİ


24-30 ARALIK 2021


 *STANT KİRA ÜCRETİ: Lütfen Satış bölümü arayınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir